۰۲۶۳۶۵۳۲۷۶۰

درباره ما

تجربه و سابقه سه نسل کنارهم

آقای ناصر جوادی با بیش از نیم قرن تجربه در صنعت ساخت و ساز و مهندسی ساختمان که از جمله زحمات ایشان در این عرصه میتوان به :

آب شیرین کن قشم ، کارخانه سیمان نکا (مازندران) ، هتل فلامینگو در کیش ، سالن های سناباد خودرو ، ساختمان مرکزی بانک صادرات مشهد ، پروژه مشهدمال و بخش پارک آبی پدیده شاندیز و غیره اشاره کرد.

این تجربه طی سالیان نسل به نسل تا به امروز باعث بنیان گذاری مجموعه آراکس در بخش های گروه سرمایه گذاری ، گروه مشاورین و املاک ، گروه مهندسی ساخت وساز و انبوه سازی به مدیریت جناب آقای اسماعیل جوادی درمسیری روبه بهبود و پیشرفت گردیده است

برند آراکس در سال های اخیر با بیش از ده پروژه ساختمانی مسکونی طبق متد ساختمان سازی روز با بهترین متریال و ساخت و امکانات در فردیس استان البرز همچنیمن سرلوحه قرار دادن رضایت مشتری و ایجاد اعتماد و اطمینان توانسته به پیشرفت چشم گیری دست پیدا کند.

مشارکت در ساخت

مجموعه آراکس تا به امروز افتخار همکاری موفق ساخت و ساز به صورت مشارکت درساخت و افزایش سرمایه و کارآفرینی داشته است.

سرمایه گذاری

فرصت سرمایه گذاری و افزایش تضمینی سود در زمینه ساختمان سازی و ساخت و ساز را برند آراکس برای شما عزیزان فراهم کرده است.

پیش فروش

پیش فروش آپارتمان های آراکس در دفتر مرکزی با تکیه بر سابقه و خوش نامی و اعتماد همراهان و شما عزیزان با شرایط عالی برقرار است.

فایلینگ قوی

آراکس در کنار فعالیت برند خود در دفتر املاک به ارائه خدمات در زمینه رهن و اجاره و خرید و فروش املاک و مستغلات در منطقه شناخته میشود

همکاران مابروز رسانی در ۱۴۰۲/۰۳/۲۱