به سایت مهندسین و مشاورین املاک آراکس خوش آمدید

تجربه و سابقه سه نسل کنارهم

آقای ناصر جوادی با بیش از نیم قرن تجربه در صنعت ساخت و ساز و مهندسی ساختمان که از جمله زحمات ایشان در این عرصه میتوان به :

آب شیرین کن قشم ، کارخانه سیمان نکا (مازندران) ، هتل فلامینگو در کیش ، سالن های سناباد خودرو ، ساختمان مرکزی بانک صادرات مشهد ، پروژه مشهدمال و بخش پارک آبی پدیده شاندیز و غیره اشاره کرد. 

این  تجربه  طی سالیان  نسل به نسل تا به  امروز باعث  بنیان گذاری  مجموعه   آراکس  در  بخش های گروه سرمایه گذاری ، گروه مشاورین و املاک ، گروه مهندسی ساخت وساز و انبوه سازی به مدیریت جناب آقای اسماعیل جوادی درمسیری روبه بهبود و پیشرفت گردیده است 

مشارکت در ساخت

مجموعه آراکس تا به امروز افتخار همکاری های موفق ساخت و ساز ساختمانی به صورت مشارکت درساخت و افزایش سرمایه و کارآفرینی داشته است.

پیش فروش

پیش فروش آپارتمان های برند آراکس در دفتر مرکزی آراکس با تکیه بر سابقه و خوش نامی و اعتماد همراهان و شما عزیزان با شرایط عالی برقرار است.

سرمایه گذاری

فرصتی مناسب برای سرمایه گذاری و افزایش تضمینی سود شما در زمینه ساختمان سازی و ساخت و ساز و دیگر فعالیت های برند آراکس برای شما عزیزان فراهم است.

فایلینگ قوی

گروه ساختمانی آراکس در کنار فعالیت برند خود در دفتر املاک به ارائه خدمات در زمینه رهن و اجاره و خرید و فروش املاک و مستغلات ملکی با فایلینگ قوی در منطقه شناخته میشود.

آراکس یک ۱۰۰%
آراکس دو ۱۰۰%
آراکس سه ۲۵%
آراکس چهار ۵۵%
آراکس پنج ۵۸%
آراکس شش ۴۰%
آراکس هفت ۶۰%
آراکس هشت ۷۰%
آراکس نه ۸۰%
آراکس ده (به زودی ) ۱۵%
آراکس یازده ۹۰%
آراکس دوازده (به زودی ) ۲۰%

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)

کلیه حقوق برای گروه آراکس محفوظ است

باشگاه مشتریان گروه ساختمانی آراکس

برای  عضویت  در  باشگاه مشتریان  گروه ساختمانی  آراکس  و بهره مندی  از امکانات ویژه  و شرکت درقرعه کشی های سایت اطلاعات خود را وارد کنید.